Tajemnicza Kolacja to zabawa inspirowana sztuką teatralną i performansem z czynnym udziałem widzów. Podczas spektaklu uczestnicy rozwiązują łamigłówki i zagadki, zróżnicowane charakterem oraz poziomem trudności, delektując się smakiem pysznych posiłków. Goście, wcielając się w rolę detektywów, odkrywają elementy mrocznej historii, utkanej z licznych sekretów i intryg. To oni mają realny wpływ na fabułę wykreowanego świata, który niesłychanie wciąga. Teatralna konwencja zabawy w połączeniu z efektami wizualnymi oraz akustycznymi tworzy spektakularne widowisko i zaciera granicę pomiędzy sceną a publicznością. Podejmij detektywistyczne wyzwanie i stań się częścią interaktywnego show! Gotowy na nowe wrażenia?

Menu składa się z powitalnego drinka, przystawki, dania głównego oraz deseru. Do wyboru jest wariant mięsny i wegetariański. Posiłki podawane są pomiędzy zagadkami przygotowanymi dla uczestników gry. Kelnerzy występują w teatralnych maskach i zobowiązani są do milczenia na czas trwania spektaklu. Jesteś zdany zatem na siebie! Zwracaj uwagę na każdy najmniejszy szczegół historii. Pysznej zabawy!  

 

 

 

Dużo beatu, miksowanie na żywo, wiersz polifoniczny, renesansowy utwór w wersji elektro oraz circle song – Chór VRC, jeden z najlepszych chórów niezawodowych w Polsce, z okazji swojego 10-lecia zaprasza na eksperymentalny koncert.

VRC, chór do zadań specjalnych, nie lubi się nudzić i podejmuje kolejne wyzwanie. Z okazji 10. rocznicy powstania zespołu postanawia zaprosić publiczność na nietypowe wydarzenie – koncert, który co prawda wiadomo, jak się zacznie, ale nie wiadomo właściwie, jak się skończy. I to dosłownie, bo w dużej mierze to, co się wydarzy, będzie tworzonym na bieżąco eksperymentem łączącym śpiew chóralny z możliwościami muzyki elektronicznej. Za sprawą twórczych działań muzycznych powstanie niezwykła przestrzeń, pozwalająca na performatywne zanurzenie się w dźwięku - oraz włączenie publiczności w radosne świętowanie jubileuszu.

W programie wydarzenia znajdzie się m.in. kompozycja napisana specjalnie na tę okazję przez Szymona Godziemba-Trytka, renesansowy utwór, który dzięki obróbce elektronicznej uzyska zupełnie nowy, współczesny wymiar, polifoniczny wiersz elektro oraz circle song, czyli transowy utwór tworzony na żywo przy udziale publiczności. Przewidziana jest również muzyczna niespodzianka - po części eksperymentalnej chór zaprasza na imprezę taneczną.


Dyrygent: Joanna Maluga
Audiosfera, kompozycje, remiksy, elektronika na żywo: Peter Łyczkowski
Przygotowanie chóru: Joanna Maluga, Marta Dziewanowska-Pachowska, Anna Waligóra-Tarnowska
Aranżacje utworów: Joanna Maluga, Anna Waligóra-Tarnowska, Piotr Czechowicz, Michał Dzieciątko, Peter Łyczkowski
Koncepcja, reżyseria: Michał Dzieciątko
Oprawa graficzna: Marta Pokorska

Partnerzy Małej Warszawy

TAGI

Art, Sztuka, Warszawa, Mała Warszawa, Event, Biznes

BĄDŹ W KONTAKCIE

Copyright © 2018 Mała Warszawa. Kodowanie MIGAN Sp. z o.o.