Otwocka 14 - Warszawa | info@malawarszawa.pl | 504 201 071
Koncert Świąteczny - Mała Warszwa - 17 grudnia 2018

KONCERT ŚWIĄTECZNY

21:00 | 17 grudnia

Orkiestra symfoniczna, wokaliści i aktorzy w muzycznej podróży w klimacie świątecznym. Ponad 50 wykonawców - tylko w Teatr Pijana Sypialnia 🙂

Kup Bilet

40 zł - normalny
30 zł (zniżka dla uczniów i studentów)
------------
„KONCERT ŚWIĄTECZNY”
Święta Bożego Narodzenia według przepisu artystów Teatru Pijana Sypialnia.
Potrzebujemy:
20 muzyków Filharmonii Teatru Pijana Sypialnia
20 wokalistów Zespołu Wokalnego Pijanej Sypialni
20 aktorów Teatru Pijana Sypialnia
Kilkanaście piosenek o tematyce świątecznej z całego świata. Kolędy ukraińskie, angielskie, węgierskie, polskie.
Kilkadziesiąt zabawnych tekstów równie zabawnego prowadzącego.
Szczypta interakcji z publicznością

Sposób przygotowania:
Wszystkie składniki połączone ze sobą tworzą magiczną atmosferę świąt. Dajmy sobie czas na to, żeby w zabieganym przedświątecznym okresie zatrzymać się na chwilę i sprawić przyjemność swoim uchom i oczom. Nic tak nie pomaga w wymyślaniu świątecznych prezentów, jak wesołe anegdoty prowadzącego. Piękne melodie wykonane przez śpiewaków i muzyków sprawią, że oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę nie będzie uciążliwe.

----
TWÓRCY KONCERTU:
Prowadzenie - Sławomir Narloch
Przygotowanie wokalne, muzyka, dyrygent - Daniel Zieliński
Konsultacje reżyserskie - Stanisław Dembski

Teatr Pijana Sypialnia to największy niezależny teatr w kraju, założony wiosną 2012 roku w Warszawie przez aktorów, tancerzy, muzyków i wokalistów. Obecnie zespół tworzy ponad 100 artystów pracujących w sekcji aktorskiej, Filharmonii Pijanej Sypialni, Zespole Wokalnym oraz w zaprzyjaźnionym zespole tanecznym „Woda na młyn”. Autorskie widowiska oraz koncerty realizowane przez Teatr Pijana Sypialnia prezentowane są w tradycyjnych salach teatralnych, ale równie często w zaskakujących przestrzeniach postindustrialnych i w plenerze.

Uznanie widzów i rozgłos Pijana Sypialnia zdobyła swoim autorskim cyklem „Teatr na leżakach”, w ramach którego spektakle pokazywane są w modnych, letnich miejscówkach. Spektaklom towarzyszy piknikowa, festiwalowa atmosfera. Cykl odbywa się w całym kraju. Krytycy i znawcy sztuki scenicznej cenią Pijaną Sypialnię za kulturę muzyczną oraz oryginalny repertuar inspirowany zapomnianymi konwencjami teatralnymi i folklorem. Mówi się o „zjawisku Pijanej Sypialni”, „teatrze vintage”.

Teatr występuje na zaproszenia gospodarzy prestiżowych miejsc i organizatorów opiniotwórczych wydarzeń a wśród nich są: Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych w Krakowie, Międzynarodowy Festiwal Teatralny WALIZKA, Zamoyskie Lato Teatralne, Stary Browar w Poznaniu, Studio Koncertowe Polskiego Radia.

Koncert Świąteczny - Mała Warszwa - 17 grudnia 2018
Koncert Świąteczny - Mała Warszwa - 17 grudnia 2018

 

 

Close Menu