27 sierpnia o godz 14:00 w Małej Warszawie odbędzie się konferencja prasowa dotycząca V edycji Festiwalu Oper Barkowych DRAMMA PER MUSICA.

ZAPRASZAMY do czynnego udziału w wydarzeniu.

 


POSZUKUJEMY

MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. SPRZEDAZY I KOORDYNACJI EVENTÓW 

 

W Małej Warszawie będziesz odpowiedzialny za:

  • - Kontakt z klientami biznesowymi i indywidualnymi,
  • - Sporządzanie ofert i prezentacji handlowych,
  • - Współpracę przy projektach eventowych,
  • - Nadzór i koordynacje prac organizacyjnych Małej Warszawy

 

Mała Warszawa oferuje:

  • - brak nudnych i sztampowych projektów, 
  • - współpracę z uśmiechniętymi ludźmi,
  • - możliwość rozwoju, 
  • - atrakcyjny system wynagrodzeń
  • - Oraz … 

 

Wyślij swoje CV  na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a dowiesz się więcej!!!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 

Nie zapomnij w treści maila załączyć Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mała Warszawa Sp.zo.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko.

 

 

Tajemnicza Kolacja to zabawa inspirowana sztuką teatralną i performansem z czynnym udziałem widzów. Podczas spektaklu uczestnicy rozwiązują łamigłówki i zagadki, zróżnicowane charakterem oraz poziomem trudności, delektując się smakiem pysznych posiłków. Goście, wcielając się w rolę detektywów, odkrywają elementy mrocznej historii, utkanej z licznych sekretów i intryg. To oni mają realny wpływ na fabułę wykreowanego świata, który niesłychanie wciąga. Teatralna konwencja zabawy w połączeniu z efektami wizualnymi oraz akustycznymi tworzy spektakularne widowisko i zaciera granicę pomiędzy sceną a publicznością. Podejmij detektywistyczne wyzwanie i stań się częścią interaktywnego show! Gotowy na nowe wrażenia?

Menu składa się z powitalnego drinka, przystawki, dania głównego oraz deseru. Do wyboru jest wariant mięsny i wegetariański. Posiłki podawane są pomiędzy zagadkami przygotowanymi dla uczestników gry. Kelnerzy występują w teatralnych maskach i zobowiązani są do milczenia na czas trwania spektaklu. Jesteś zdany zatem na siebie! Zwracaj uwagę na każdy najmniejszy szczegół historii. Pysznej zabawy!  

 

 

 

Partnerzy Małej Warszawy

TAGI

Art, Sztuka, Warszawa, Mała Warszawa, Event, Biznes

BĄDŹ W KONTAKCIE

Copyright © 2018 Mała Warszawa. Kodowanie MIGAN Sp. z o.o.